MENÜ

Projeleriniz İçin Teklif Alın

Hayata geçirmek istediğiniz pojeleriniz için teklif alabilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Mobil Uygulama | Nc Bilişim Web Tasarım E-ticaret Hosting Çözümleri

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Yalın yaklaşımlı, şaşırtıcı uygulamalar

Akıllı telefonunuz var mı? Belki daha önce ilginizi çekmemiştir ama dünyada 1 milyardan fazla insanın da var. Bilmeniz gereken bir konu daha söyleyelim; Her yeni bir dijital ürün sadece bir telefona değil ayrıca sağlam bir uygulamaya ihtiyaç duymaktadır.

mobil uygulamalarda UX ve UI tasarımında kapsamlı bir deneyime sahiptir. Bugüne kadar işletmelere ve yeni başlayan şirketlere, ürünlerini avuç içi teknolojik cihazlarda sunabilmeleri için yardımcı olduk.

Kusursuz bir deneyim tasarlamak için kullanıcılarınızın davranışlarını analiz ederiz. Ortam asıl anahtar. Güzellik ve pürüzsüzlük bizim en göze çarpan özelliğimizdir

Mobil uygulama, İOS ve Android işletim sistemlerine uyum sağlayan, akıllı telefon ve tabletler gibi mobil cihazlara özel olarak tasarlanıp, kodlanan yazılımlardır. Sürekli kullanım gerektiren bir işiniz varsa mutlaka mobil uygulama yaptırmalısınız. Gelişen ve hızla ilerleyen teknoloji ile mobil cihaz kullanımı oldukça artmış durumda. Yapılan araştırmalarda mobil cihazlarda kullanıcıların geçirdiği zamanın %70’i mobil uygulamalarda geçiyor.


Mobil uygulama hayatımızın her anında bize faydalı kazanımlar sağlarken firmalarda bu durumu iyi değerlendirmektedir. Genelde mobilden tüm işlerimizi yapıyoruz, bankalar, alışverişler, kişisel uygulamalar, spor-aktivite, eğlence, müzik, sohbet gibi birçok alanda karşımıza çıkmaktadır. Hayatımızı kolaylaştıran bu uygulamalara sahip olan kişiler adına, büyük bir pazarlama aracı ayrıca. Zamandan ve personel giderlerinden tasarruf edebilir, daha çok kişiye daha kısa bir zamanda ulaşabilir, kurumsal kimlik ve markalaşma çalışmalarınıza destek olur, daha çok ürün ve hizmet satışı gerçekleştirebilirsiniz.


Mobil uygulama yazılımları konusunda deneyimli, çözüm üreten, geliştiren uzman bir mühendis kadrosu ile çalışmaktayız. Aklınızdaki projeye yönelik geçmiş deneyimlerimizden de faydalanarak, hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Profesyonel olarak tamamen mobil uygulama çözümleri sağlayan partnerlerimiz ile dilediğiniz uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Telefon
WhatsApp